De huidige expositie in onze kerk toont werken van TX Projects, een kunstenaarscollectief van zes enthousiaste kunstenaars die allemaal textiel als basismateriaal gebruiken. Hun werk kenmerkt zich door een grote diversiteit aan stijlen, materialen en technieken, zoals vilt, organza, ecoprint, mixed media, borduren en lichtsculpturen.

Hoop in kleur… kleur in hoop
Breng kleur in je leven. De betekenis en werking van kleur is erg persoonlijk. Als je weet welke kleuren je het gevoel van hoop geven, kun je jezelf omringen met deze kleuren en een omgeving creëren die jouw welzijn en geluk vergroot. Welke kleuren geven jou hoop?

In het volgende filmpje krijgt u een impressie van de kunstwerken:  https://youtu.be/tuMRVy36e_A

De expositie is alleen op afspraak te zien op de eerste en derde dinsdagmorgen van de maand. Aanmelden via robwesthuis.1@kpnmail.nl