Eén van onze gemeenteleden met de ziekte Multiple Sclerose (MS) heeft elke vrijdagmiddagmiddag een half uur hydrotherapie in Sportcentrum de Zandzee in Bussum.

Wij zijn op zoek naar één of meerdere personen met een auto, die dit mogelijk willen maken. Belangrijk is dat er voldoende ruimte is in uw auto voor een inklapbare rolstoel. Naast de autorit heen en terug is het de bedoeling dat u betreffend gemeentelid in de rolstoel naar het kleedgedeelte rijdt en vanaf het kleedgedeelte naar het bad zelf. Er is geen hulp nodig bij het kleden en ook de transfers in- en uit de rolstoel maakt de persoon zelfstandig.

Benzinekosten worden uiteraard vergoed.

Voor meer informatie stuurt u een mail naar lily.fraanje@gmail.com. Noteer hierin uw telefoonnummer, dan wordt u zo spoedig mogelijk teruggebeld.