Op zondag 27 september heeft Erik van den Berg afscheid genomen als kerkrentmeester van onze wijkgemeente. Zijn taken zijn overgenomen door Marco van der Lee als kerkrentmeester en Fokko Bosker als kerkmeester. Marco zal naast het financiële gedeelte, ook de taken van Jan Koopmans als kerkmeester-personeel overnemen en Fokko Bosker zal behalve de financiën ook het werk van Job Klomp als kerkmeester-gebouwen (gefaseerd) overnemen.

Kerkmeester-gebouwen is lastig werk. Men moet wel wat verstand hebben van het onderhoud van gebouwen en de technische kant daarvan. We zoeken daarom nog naar een extra persoon met technische kennis die de kerkmeester-gebouwen hierbij kan helpen.

U kunt zich opgeven bij Job Klomp, voor zijn contactgegevens zie de wijkgids.

Veel dank gaat uit naar Jan en Job die hun werk als kerkmeester gedurende vele jaren uitstekend hebben gedaan!