Slovenië
Op 20 augustus 2021 trouwden Barbara Ifko en Henk-Jan Flinterman, ouders van Filippa, gemeenteleden van de Regenboogkerk. De bruiloft was in Slovenië, waar Barbara vandaan komt. Omdat hun huwelijk vanwege corona moest worden uitgesteld, ontvingen Henk-Jan en Barbara eerder dit jaar, op 5 februari, in de Regenboogkerk een zegen op hun relatie. Henk-Jan en dochter Filippa werden zondag 4 juli in onze kerk gedoopt.
Met hen zijn wij heel blij met hun huwelijk. Vanuit de Regenboogkerk gelukgewenst!

 

Sabaudia, Italië
Hartelijke felicitaties vanuit de Regenboogkerk ook voor Jacob Zwagemaker en Martina Botturi. Op 11 september 2021 vond in Sabaudia, Italië, in een kerkdienst van de Regenboogkerk de inzegening van hun huwelijk plaats. Voorganger was ds. Jurjen Zeilstra. Wij zijn heel blij met hen en met hun dochtertje Blanca dat op 22 augustus in de Regenboogkerk werd gedoopt. Het echtpaar woont in Los Angeles in de Verenigde Staten.