Op zaterdag 21 november heeft een groep gemeenteleden van de Regenboogkerk producten ingezameld voor de voedselbank in de Albert Heijn aan de Langestraat.
Het resultaat van de inzameling was 42 volle kratten met producten en een mooi bedrag in de collectebus.

De omstandigheden waren dit jaar natuurlijk anders (en niet per se gemakkelijker) dan normaal gezien door corona. Het dragen van mondkapjes bijvoorbeeld was na een uur of twee niet voor iedereen meer prettig. Ook waren er enkele uitvallers door ziekte of verkoudheid, maar dat kon gelukkig allemaal worden opgevangen.

De inzameling was onderdeel van enkele dagen van inzameling door de voedselbank bij deze Albert Heijn, waarbij in totaal ongeveer 140 kratten zijn opgehaald, waarvan dus 42 door onze vrijwilligers! We kunnen tevreden terugkijken op deze dag, we weten dat het resultaat goed terechtkomt bij die mensen die het nodig hebben.

Wij bedanken Fokko, Michael, Eva, Emmie, Hans, Daniël, Evelien, Benno, Mimi, Piet en Marianne voor hun inzet!

Wijkdiaconie Regenboogkerk